500 TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO
+381 63 736 0085
Sıkça Sorulan Sorular
Size Nasıl Güvenebiliriz?
Bizimle ilgili daha fazla bilgi için lütfen "Hakkımızda" sayfasına bakın. 2015 yılından bu yana online hizmet veren en eski ve en kapsamlı online platform olduk. Müşteri memnuniyeti her zaman kârdan daha önceliklidir.

Nasıl Sipariş Verebiliriz?
Web sitemiz veya whatsapp hattımız üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz.

Siparişimin Gelmesi Ne Kadar Sürer?
İş günü içinde yapılan ödemelerde saat 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargo ile gönderilir.

Bir Takip Numarası Veriyor musunuz?
Evet, takip numarası 19:00 - 20:00 saatleri arasında WhatsApp veya e-posta ile yoluyla gönderilmektedir Not: Lütfen 15:00 - 18:00 saatleri arasında aşağıdaki soruları sormayın: Kargom teslim edildi mi? Kargoma ne oldu? Kargom teslim edilecek mi? Lütfen bana takip numarasını e-posta ile gönderir misiniz? Bu soruları cevaplamak önemli bir zaman alıyor. Endişelenmeyin, takip bilgileri 18.00'den sonra WhatsApp üzerinden gönderilir.

Ülkeme Ürün Gönderiyor Musunuz?
Ürünleri dünyanın her yerine gönderiyoruz.

Nasıl Ödeyebiliriz?
Havale-EFT, Kripto Para ile ödeme yapabilirsiniz.

Kapıda Nakit Ödeme Seçeneği Sunuyor Musunuz?
Maalesef kapıda nakit ödeme seçeneği sunmuyoruz.

Ürünleriniz Orijinal mi?
Web sitemizdeki tüm ürünler doğrudan üreticiden tedarik edilir ve orijinallik garantisi verilir. Birçok ürünün orijinalliği, seri numarası doğrulama sistemi kullanılarak resmi web siteleri aracılığıyla onaylanabilmektedir. Arada üçüncü şahıslar olmadığı için fiyatlarımız uygundur.

Ürünleri Nereden Temin Ediyorsunuz?
Web sitemizdeki ürünler doğrudan üretici tarafından tedarik edilmektedir. Markanın üretildiği ülkeye bağlıdır.

Bu Kadar Çeşitli Ürün ve Marka Yelpazesini Nasıl Bulabilirsiniz?
Size birden fazla marka veya ürün sunabilmek için mümkün olduğunca çeşitli ürün yelpazesi sunmaya çalışıyoruz. Bunu da köklü ve köklü bağlantılarımız sayesinde gerçekleştiriyoruz.

Steroid Kullanmak İstiyorum, Bana Yardımcı Olabilir misiniz?
Bize boyunuz, kilonuz, yaşınız ve hedefiniz hakkında bilgi gönderirseniz, size uygun tedaviler konusunda yardımcı olabiliriz.

Beslenme ve Antrenman Programları Sunuyor musunuz?
Maalesef yapmıyoruz; uygun beslenme ve eğitim kişiden kişiye değişir, bu nedenle kendi araştırmanızı ve öğreniminizi yapmanız en iyisidir. Yalnızca anabolik steroid kullanımı ve tedavisi için tam destek sunuyoruz.

Büyüme Hormonu Ürünlerini Nasıl Gönderirsiniz?
Isıdan etkilenmemesi için soğuk zincir ambalajlarda sevk ediyoruz.

Sizden Her Konuda Yardım Alabilir miyiz?
Evet, ürün satın alsanız da almasanız da anabolik steroidler, SARMS, peptidler ve diğer her şey hakkında sitemizden bilgi alabilirsiniz. Size daha hızlı ve etkili bir şekilde yardımcı olabilmemiz için lütfen sorularınızı ve isteklerinizi mümkün olduğunca basit ve doğrudan WhatsApp üzerinden gönderin. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için imkanlarımızı sonuna kadar kullanıyor ve sürekli geliştiriyoruz; ancak yoğun saatlerde sizinle tam verimlilikle ilgilenemeyeceğimiz durumlar için şimdiden özür dileriz.

(Zamanımızın çoğunu sorularınızı cevaplamak ve sipariş almak için harcıyoruz ancak sizinle ilgilenirken kargo hazırlama, operasyonel süreçler, insan ihtiyaçları gibi birçok süreç var, bu nedenle ihtiyaçlarınızla tam olarak ilgilenemiyoruz. Bu süreçlerdeki mesajlara; bazı kişiler hızlı cevap vermediğimizden şikayetçi ama bunun sebebi yetişemememizdir; bu durumlar için şimdiden özür dileriz.)
Müşteri Hizmetleri 7/24 Whatsapptan ulaşabilirsiniz
+381 63 736 0085
Copyright 2023 nroidsiparis.com®
+381 63 736 0085
...
SEPETİM -->